Život.

11. ledna 2012 v 21:58 | Yuuki. |  píšu

Jeslit věříš v osud,věříš v to,že nemáš na výběr.


.
Osud..otázka je,zda existuje,či na něj věříš..Já osobně na něj vřím pouze tehdy,když se mi to hodí.Jako například: ,,Byl to osud,co nám splet cestu dohromady!!" či "Mým osudem je,milovat jej až do konce."
Jenomže život je taková velká křižovatka,na které je spousta slepých uliček(drogy,utápění smutku na dně sklince od alkoholu atd.)které nás šíleným způsobem zpomalují v plnění naších cílů. Problém nastává tehdy,když si až příliš pozd uvědomíme, jakou chybu jsme dělali na základce,když jsme se vykašlali na učení,napsali si tahák a neuměli celou látku. Potom nám v budoucím životě tyto vědomosti schází. Prostě život je o tom:učit se,učit se,makat,makat.
Ale hlavní rada do života:Musíš mít naději a sny! Bez toho? nemá to cenu. A pamatuj si,že i pád na držku je krok kupředu. Nesmíš ovšem zapomínat,že tlačítko restart v životě neexistuje,proto si dávej pozor na voje činy a slova,protože nikdy nevíš,kdy začneš litovat. A to mne přivádí k dalšímu tématu. Nikdy ničeho nelituj,jelikož to opravdu k ničemu není. Také není dobré,zalést nkam do kouta a lízat si rány . To jinak ostatní uvidí,jak jsi křehká/ý a budou t chtít využívat a ponižovat. Lidi jsou svině. Jak zpívá Markooz(ft. Finetti?)-> Nežijeme v civilizaci,ale v džungli a v džungli žije divá zvěř,nikoli lidi.Chceš přežít?zahoď city nebuď lidský.Než se stane z tebe člověk a zvěř to zjistí. <-Nemoho jinak,než souhlasit.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama